Novinky

0. Kineziologické tejpování….Novinka se slevou

Konzultace fyzického problému (zdarma), výběr vhodného zpevnění/posilnění. (zdarma). Klient platí množství použité pásky ( 1cm =1Kč) . V případě vlastní pásky se platí poplatek 50Kč .

1. Masáž lávovými kameny

Masáž s využitím léčivé síly nahřátých lávových kamenů.

Cena masáže je 400,-Kč za hodinu

2. Guatemalská kódová -šamanská masáž

„Neuro muscular trigger point therapy“ -  znamená v překladu neuromuskulární masáž, při které se aktivují pomocí kódu – specifického pohybu -  takzvané spouštěcí body pro výraznější uvolnění těla.

Cena masáže je 850 Kč, jako  Novinka je zatím za 45O Kč

Masáž dle šamana Billa Clementse ( chiropraktik z USA žijící v Guatemale ). Guatemalská masáž působí mnohonásobně účinněji  v porovnání s ostatními masážními technikami.Je to masáž léčivá. Účinek masáže je velmi zesílený působením kódů, které uvolní svaly  více  hlouběji než pouze hnětením a třením svalů u klasických masáží.Je velmi účinná při bolestech dlouhodobých i krátkodobých např. způsobenými přetížením při sportovních aktivitách a taky působí na lymfatický systém a detoxikuje.

Jde o masáž celého těla, s použitím aromaterapie.

Doba masáže je 1 – 1,5 hodiny.

3. Individuální výuka masáží

Je vhodná  pro jednotlivce  či menší skupiny zájemců pro nácvik masáží pro soukromé prakktikování. Termín i téma minikurzu se vypisuje dle zájmu.

4. Individuální cvičení rehabilitačních technik

Nabízím jednotlivcům individuální přístup při nápravných cvičeních např. poúrazové stavy, poruchy držení těla, chronické bolesti  po zatížení prací či sportem a to pomocí Infinity metod, SMS systém a dalšími vzkoušenými cviky kineziologickými cviky.