o mně

Něco o mněNarodila jsem se v roce 1960. Jsem vdaná a mám dvě dospělé děti

12 let jsem pracovala jako projektant při údržbě bytového fondu OKD.

Od roku 1995 jsem se začala pohybovat různými esoterickými směry. První rekvalifikaci, kterou jsem absolvovala 1999 byl kurz personalistiky se zaměřením na grafologii. Následovala numerologie a automatická kresba. Pak jsem doslova propadla metodě ONE BRAIN ze systému Tři v jednom.
V roce 2001 jsem začala provozovat kineziologické poradenství pro veřejnost. A čím déle se tím zabývám, neustále jsem udivena „nekonečnými možnostmi“ metody One Brain a také úspěchy či uzdraveními, kterými jsem svědkem či spolutvůrcem.

Později jsem se začala zabývat terapií s tělem a masážemi, protože spousta problémů nám již „uvízla“  v těle a somatizovala se a je potřeba použít dotek,který je léčivý a způsobí uvolnění bloku. Tělo je jedinečný systém. Práce s tělem je hluboký proces a každé zlepšení přináší lepší kvalitu prožívání života. A proto mi stojí za to se tímto zabývat, propojovat vědomí s cítěním a uvědomovat si své bytí.

Dneska vidím ještě dále, je nekonečně mnoho cest a já jdu dál, kde mne to táhne, tam kde se mám zase něco naučit,abych to mohla předávat dál. Stejně však vždy užasnu, že všechno souvisí se vším.

Studuji kvantové léčení a vidím jeho široké uplanění na všech úrovních naší  bytosti.