Energetická masáž

Energetická masáž

Léčení pomocí harmonizující energie reiki v kombinací s reconectivním léčením  i kvantovou terpií.

Léčení za pomoci reiki provádíme vleže na masérském lehátku tak, že terapeut pokládá ruce přes oblečení na vaše tělo nebo těsně nad tělo a z jeho rukou proudí do vašeho těla léčivá energie. Metoda je určena pro lidi, kteří se cítí nemocní, unavení, vyčerpaní nebo v psychické nepohodě. Je vhodná i pro zdravé lidi k načerpání nových sil, k relaxaci nebo k vyzkoušení si působení reiki či působení vlivů energetických vln.

Je možné ji využít jako samostatnou léčitelskou techniku i jako podpůrnou metodu při léčení jakékoliv nemoci, na rozdíl od léků nemá vedlejší účinky, vhodně doplní klasickou léčbu (sníží vedlejší účinky léků a urychlí vyléčení), podpoří léčení bylinkami i homeopatiky či  zefektivní kteroukoliv jednotlivou masáž . Je vhodná i pro prevenci nemocí i pro harmonizaci.

Při pravidelných návštěvách pomáhá velmi účinně a někdy i jedna terapie může zmírnit potíže nebo bolesti. Terapeut není léčitel a nepřebírá za léčbu zodpovědnost, o návštěvě lékaře si rozhoduje léčený člověk sám.

Jestli dosud nemáte s reiki zkušenost nebo potřebujete léčit či doplnit životní energií, přijďte vyzkoušet, většinou je terapie velmi příjemná a uvolňující. Pokud vám zdravotní stav nebo jiné důvody neumožňují dostavit se na terapii osobně, je možné provést ji v dohodnutém termínu i na dálku a platbu provést převodem na účet, který na požádání zašleme.

Cena:  400,- Kč / za  1 hodinu.