TAO a tantrické masáže

Jsou to velmi uvolňující a léčivé masáže z dílny starých Taoistických mistrů.

!!!UPOZORNĚNÍ:   NA TYTO MASÁŽE JIŽ NEPŘÍJÍMÁM NOVÉ KLIENTY!!!

 

  • vychází ze starobylých orientálních nauk – ozdravování těla a omlazování organismu vlastními zdroji sexuální  energie. Tajemství jejího účinku spočívá v mnohaletých zkušenostech taoistických mistrů,
  • jsou založeny na vzájemné důvěře mezi masérem a klientem.
  • nabíjí lidské tělo energií, nabíjí jeho čakry a meridiány.
  • dávají pozornost všem částem těla včetně pohlaví a intimních zón.
  • otevírají cestu k tantrickému milování a k tantrickému vnímání světa.
  • jsou velice léčebné a krásné, tělo se dostává se hluboké relaxace a mysl do nezvyklého klidu
  • jsou hlubokým a důvěrným setkáním energií dávajícího a přijímajícího

Tantra je životní filozofie, která respektuje vše živé; přitom ctí i sexuální přirozenost člověka. Tělo je podle ní chrám naší duše a sexuální energie je nejsilnější a nejpůvodnější pramen naší životní radosti a síly. Sexuální energii chápe jako jeden z mnoha aspektů lidského života. Vše se děje v  jednotě těla, mysli a duše, v hluboké důvěře a pokoře.

TAO a tantrické masážeTao 1 – energetická masáž
Je velmi jemná a hluboká a během ní se probouzí energetická centra na jednotlivých drahách celého těla a odbourává jeho bloky. Nejjemnější masáž ze všech technik, které zde provádíme. Nasycuje naše přirozené potřeby doteků. Pracuje se na nahém těle, bez jakýchkoliv olejů.
Délka asi 1,5-2h. Cena:  1100,- Kč

Tao 2- erotická masáž
Vychází ze stejného taoistického zdroje jako Tao 1, ale liší se v některých tazích a hlavně však v dynamice provedení. Tahle masáž je silnější a dynamičtější a používá se při ní bio mandlový či kokosový olej. Pracuje se na nahém těle.
Délka asi 2-2,5h. Cena:  1600,- Kč

Tantrická masáž
Tantrická masáž je v pořadí třetí a nejvrcholnější masáž z celého cyklu sexuálních masáží, které provádím. Jde o jeden z nejúčinnějších způsobů, jak od sebe odehnat každodenní stres a očistit tělo i mysl od škodlivých vlivů. Léčivá a uvolňující masáž zregeneruje nejen tělo, ale i mysl a stimuluje sexualitu, napomáhá tak i léčení problémů sex. orgánů i problémů s vlastní sexualitou, léčí však také naše vztahy.

Tato masáž navozuje stav velmi hlubinné relaxace a bytostného uvolnění. Dotek je něžný a citlivý. Masáž není sexuální, a přesto navozuje pocity hluboké intimity, uvnitřnění a prohloubení kontaktu se sebou sama. Můžeme se při ní setkat s podstatou naší energie v samotném základu a smyslnosti v až dětské nevinnosti. Dochází k uvolnění a regeneraci na velmi hluboké vnitřní rovině.

Masáž je léčivá a uvolňující. Efektivní masáž může zahrnovat vše od silného hnětení svalů po jednoduché přikládání rukou. Tajemství jejího účinku spočívá v záměru, koncentraci a důvěryhodnosti masírující osoby, spolu s důvěrou a odevzdáním masírované osoby. Ruce dávajícího maséra-léčitele vyzařují určitý náboj, který pozitivně ovlivňuje životní energii přijímajícího. Masáž používáme pro probuzení a osvěžení fyzického a energetického těla. Doteky přesahují samotné tělo, oslovují také ducha a sexuální spiritualitu, dávají zažít bezčasovost a jsou oslavou něžnosti a smyslného bytí. Současně jsou důležitou pomocí při probouzení, řízení i kultivace sexuální energie.

Součástí masáže je např. úvodní tantrický rituál, rituální omývání horkými vonnými esencemi a tantrický rituál probouzení smyslů a genitální masáž. K lidskému tělu patří také genitální oblast. V jiných masážích zůstává pohlaví nedotčeno. Masáž genitální oblasti ozdravuje naše pohlaví, které bylo dlouho zanedbáváno. Díky speciálním masážním technikám se rozpouští staré bloky, usazeniny a zatuchliny. Energie může opět proudit. Masáž pohlaví řeší a léčí obvyklé problémy spojené s našimi sexuálními orgány,dále i impotenci, bolestivý pohlavní styk a nízké sexuální libido.

Tantra masáž není sexuální spojení. Protože názvy „tantra“ a „tantra masáž“ nejsou chráněné ochrannou známkou, užívají se tyto výrazy i ve veřejných domech , kde je jediným cílem ejakulace. Tím se sice zbavíme na chvíli napětí, ale po krátké době se nutkání objevuje znova a my se tím dostáváme do začarovaného kruhu sbírání a vypouštění energie, místo toho aby jsme se naučili sexuální energii využít. Cílem tantra masáže není ztráta energie ejakulací či orgasmem, ale naopak udržet si tuto energii a vést ji do celého těla. Opakovaným nabíjením těla touto energií, pak můžeme dosáhnout stavu extáze, nebo ji využít na léčení.

Masáž bych doporučila hledajícím, nespokojeným ve svém těle a hlavně pro všechny, kteří chtějí jít do hloubky poznání, vydat se na duchovní cestu Tantry, na cestu potešní, ale i pro ty, co se chtějí dotknout vlastní duše.
Pracuje se na nahém těle za použití aromatického bio oleje.
Délka asi 2,5-3h. Cena:  2000,- Kč

 

!!!UPOZORNĚNÍ:  NA TYTO MASÁŽE  JIŽ NEPŘÍJÍMÁM NOVÉ KLIENTY!!!