Jakých druhů problémů se lze zbavit?

Jakých druhů problémů se lze zbavit?Metoda ONE BRAIN (systém „jednotného mozku“ z kineziologie) umožňuje Vám i Vašim dětem využít nekonečné možnosti uzdravit své tělo, ducha i mysl.

Tato metoda je založená na testování napětí svalu či svalové odpovědi při kladení otázek ohledně toho, co danou osobu trápí, obtěžuje nebo omezuje v harmonickém životě.

Pomocí metody ONE BRAIN můžeme určit příčinu stresu a jeho emoční obsah a odstranit tak strach či bolest ze vzpomínek na danou situaci. Odstraněním blokády dojde k navození účinného propojení všech částí mozku a stres odezní.

Metoda ONE BRAIN je velmi jemná a zároveň účinná. Je časově i technicky nenáročná. „Odblokování“ se skládá z velice jednoduchých cvičení, dotyků a pohybů, které si dané tělo vybere jako nejvhodnější pro své uzdravení pomocí svalového testu.

Metoda ONE BRAIN vznikla jako cesta při léčení dyslexií tj. jakékoliv poruchy učení ať už v dětském či dospělém věku a dosahuje pozoruhodných výsledků.

Pomocí metody ONE BRAIN se můžeme zbavit celé řady duševních i fyzických potíží, např. bolesti hlavy a zad, neuróza, tréma, deprese, fóbie, alergie, obezita.

Pomocí metody ONE BRAIN se můžeme zbavit různých typů závislostí. Od závislosti na kouření, na jídle až po závislost na práci.

Metoda ONE BRAIN pomůže zbavit se celé řady strachů z vlastní osoby, z jiných osob či ze vztahů. Např.: strach ze samoty, z rodičů, z neúspěchu, z nemoci, ze smrti, z bolesti, strach z vlastní autority, z cizí autority, strach z cizích lidí, z opačného pohlaví, strach učit se nové věci, že to nezvládnu, strach z počítačů, strach mluvit na veřejnosti, že udělám chybu, že způsobím bolest, že mne nepochopí, že mne nepřijmou mezi sebe a nebo taky strach z porodu, ze sexu, z menstruace, z těhotenství, ze zubaře, z rodičovské role aj.